Witamy


Witamy na stronie Stowarzyszenia Zielone Jary!

Wiosna, wiosna, ach to Ty!

 

Stowarzyszenie Zielone Jary zostało powołane przez mieszkańców wsi Jary. Poprzez Stowarzyszenie chcemy zaznaczyć nasz punkt widzenia na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość tego wyjątkowego miejsca.

 

 

Lato, lato, lato czeka, razem z latem czeka rzeka!

 

 

Stowarzyszenie jest otwarte na wszystkich nowych członków, zarówno mieszkańców, jak i przyjaciół Jar, którzy podzielają nasz punkt widzenia na życie w zgodzie z naturą, z poszanowaniem historii i z perspektywicznym patrzeniem w przyszłość.

 

 

Jesienią, jesienią, lasy się rumienią.

 

 

W sposób holistyczny i wielowymiarowy przestrzegamy misji, którą rozumiemy jako poprawę jakości życia wszystkich mieszkańców wsi Jary. Nasze wysiłki w głównej mierze koncentrujemy wokół poprawy wyjątkowego mikroklimatu obszarów wiejskich, przy jednoczesnej optymalizacji infrastruktury i dbaniu o zdrowe środowisko Eco Jar. Realizowanie misji integruje mieszkańców całej wsi. Młodych i starszych, rdzennych i przyjezdnych, a także przyjaciół Jar z sąsiadujących społeczności.

 

Hu! hu! ha! Hu! hu! ha! Nasza zima zła!

Stowarzyszenie Zielone Jary chętnie nawiąże kontakt z byłymi mieszkańcami, ich krewnymi i innymi ludźmi, którzy wiążą z Jarami swoje wspomnienia. W szczególności interesują nas anegdoty i fotografie powiązane z tym miejscem. Tym, którzy zechcą pomóc nam odtworzyć genealogię wsi, chętnie prześlemy dodatkowe informacje.
By uzyskać więcej informacji na temat aktualności i działalności Stowarzyszenia, proszę się z nami skontaktować.

Stowarzyszenie Zielone Jary
55-120 Oborniki Śl., PL
Jary, ul. Akacjowa 20

 Po Jarach oprowadzi was Stowarzyszenie „Zielone Jary”

Mieszkam na Wsi from on .